Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Video z Brna: Fotbalista Líšně drsně sejmul chuligána, který zaútočil na pořadatele

Video: Fotbalista Jan Silný skolil chuligána
Zdroj: Se svolením ČT
+ Další fotografie
Chuligáni

Fotbaloví fanoušci, kteří dorazili na brněnské derby, byli svědky pořádné divočiny. V 79. minutě byl totiž vyloučen domácí útočník Líšně poté, co drsně zpacifikoval chuligána, který vtrhl na hřiště a nevybíravě napadl pořadatele. Hostující Zbrojovka si následně došla pro výhru 2:1 v nastavení.

Druhá nejvyšší fotbalová liga zažila to, co pomalu není k vidění ani v pralesních soutěžích. Brněnské derby mezi Líšní a Zbrojovkou za stavu 1:1 přerušil vpád výtržníků na plochu v 78. minutě. Jeden z nich se dokonce vrhl na pořadatele, který se snažil neposlušné fanoušky zpacifikovat.

Výtržník začal do pořadatele kopat, což se nelíbilo domácímu útočníkovi Janu Silnému. Ten se napadeného muže zastal a dostál svému jménu. Silný chytil chuligána do kravaty a nemilosrdně s ním mrštil o zem.

Ostuda bude mít dohru

Rozhodčí Dubravský ale pro útočníkovo jednání neměl pochopení a udělil mu rovnou červenou kartu za hrubé nesportovní chování. Zbrojovka využila přesilovku, když se ve druhé minutě nastavení trefil bývalý útočník Sparty Jakub Řezníček.

Zatím není jasné, zda byli chuligáni příznivci Zbrojovky nebo Líšně. Případ nejspíš bude vyšetřovat policie. Na Útočníka Silného si pak zřejmě posvítí disciplinární komise.

Související články

Další články