Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO Z BRNA: Kur*a, seš blbej, nebo vymaštěnej? Takhle se bavila řidička tramvaje s cestujícím! Co se stalo potom?

Chtěl si koupit lístek, ale řidička tramvaje neměla zpátky na dvoustovku. Takže pána nejprve vulgárně seřvala a pak ho vykopala ven z tramvaje. Doufáme, že sprostá řidička brněnské šaliny rychle dojezdí!

„Kur*a, seš blbej, nebo vymaštěnej? Vypadni ven, nebo zavolám policajty. Neser mě,“ to jsou slova, která řvala řidička tramvaje na muže, který si u ní chtěl jen koupit lístek. Čím se muž provinil? Měl jen bankovku v hodnotě 200 Kč a řidička mu odmítla lístky prodat.

Jak celý rozhovor skončil? Agresivní řidička muže doslova vykopala ven z vozu. Naštěstí se celý šokující výstup povedlo natočit na mobilní telefon a všichni tak vidí, co se v Brně děje.

Na video nahrané na sociální síti reagoval Dopravní podnik města Brna. „I když práce řidiče městské hromadné dopravy je velmi náročná, stresující a někdy i nebezpečná, zveřejněný záznam skutečně budí dojem, že v tomto případě nebyla reakce přiměřená daným okolnostem. Postupujeme jej proto na příslušnou provozovnu k projednání s konkrétní řidičkou,“ napsali zástupci Dopravního podniku.

Zdá se, že paní řidička by potřebovala tabletky na nervy. Nebo spíš hodně dlouhou neplacenou dovolenou.

Související články

Další články