Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Z BASY: Jak vazba změnila Terezu H.? Je vyhublá, s mastnými vlasy a rudými drápy!

+ Dalších 18 fotografií
Tereza H. (21) byla dnes předvedena před pákistánský soud, který jí prodloužil vazbu. Na první pohled nevypadá dívka vůbec dobře. Je vyhublá, má mastné vlasy, což svědčí o tom, že ve vězení nejsou zrovna nejvhodnější hygienické podmínky, a také se už na fotkách nesměje, ale tváří se velmi sklíčeně. Jaký bude asi rozsudek?

Jednadvacetiletá Tereza H. byla na letišti v Pákistánu zatčena poté, co celníci v jejím kufru pod dvojitým dnem objevili devět kilo heroinu. Na první pohled byla dívka vyděšená, ale nejspíše jí nedocházelo, co se bude dít.

Na všech fotkách se usmívala od ucha k uchu a v rukou svírala svůj iPhone. Tereza měla být ve čtrnáctidenní vazbě. Ta se však prodloužila, protože místní policie stávkovala a dívku neměl k soudu kdo dovést.

Dnes v dopoledních hodinách byla Tereza H. předvedena před soud, který jí prodloužil vazbu. Její příchod vzbudil velký zájem pákistánských médií i široké veřejnosti. Na internet uniklo video, na kterém Tereza kráčí před soud od hlavy až k patě zahalená tradičním pákistánském oděvu zvaném salwar kameez.

Už ani zdaleka nevypadá tak vesele a nerozdává úsměvy na všechny strany. Tereza je značně pohublá, vystresovaná, má mastné vlasy a vše nasvědčuje tomu, že pobyt ve vězení velmi těžce psychicky nese.

Po zdravotní stránce má být sice v pořádku, ale to není zdaleka to hlavní. Tereza vypadá poměrně sešle a tváří se velmi smutně. Nejspíše jí už dochází, že si kompletně zničila celý život. Vše nasvědčuje tomu, že podmínky v base jsou obzvlášť kruté.

Související články

Další články