Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Youtuberka Veronica Biasiol je nevěrná mrcha! O co šlo? Promluvila exkluzivně pro eXtra

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 17 fotografií
Youtuberka, blogerka a modelka Veronica Biasiol (19) doslova zamíchala karty dvěma mužům, až jí nakonec zůstaly oči pro pláč. Ptáte se, o co přesně šlo a jak se jí to povedlo? Veronika exkluzivně promluvila pro eXtra.cz a vysvětlila, co se stalo.

Pokud jste si opravdu mysleli, že krásná youtuberka a blogerka Veronica Biasiol je ve skutečnosti mrcha, jste na omylu! Zahrála si ve videoklipu zpěváka Tomiho Popoviče a rappera Ega k písničce "Ako to cítíš".

Pro Veroniku bylo těžké vžít se do role mrchy a rajdy, ale nakonec se toho ujala skvěle. Je nutno podotknout že, svého přítele Jakuba Yunise miluje a nikdy by mu neublížila způsobem, jak je naznačeno v klipu. Možná právě proto mají tak nádherný a harmonický vztah i po všem, čím si prošli.

Veronika se sama vyjádřila k celému natáčení a popsala své pocity: "Byla to pro mě skvělá první herecká zkušenost. Zpočátku bylo trochu zvláštní vžít se do role slečny, která dělá podobné věci milovanému člověku, ale představila jsem si, jaké by bylo pro mě osobně, kdybych někomu tu bolest opravdu způsobila. Nebo jaké by to bylo, stát se něco podobného mně, a opravdu jsem začala brečet. Vztahy a důvěra jsou pro mě moc důležité a i poselstvím tohoto klipu bylo zachytit dnešní vztahy a že nevěra často přichází nejen ze strany mužů."

Veronika také prozradila, že je zvláštní hrát něco, co je vlastně naprostým opakem jí a jejího chování. Také proto si ji do videoklipu zvolili, krásná a věrná je v dnešní době vzácnost Krásné youtuberce po této zkušenosti přirostli Slováci ještě víc k srdci. Píseň se objeví právě v novém albu rappera Ega.

Související články

Další články