Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

VIDEO: Youtuberka Not So Funny Any válcuje českou scénu a konkurenci! Jako první má vlastní kosmetickou značku

+ Další 4 fotografie
Anežka Chudlíková (23) aneb Not so funny Any je jednou z nejpopulárnějších youtuberek na české scéně. Jako každá začínala vlastním blogem a postupně se dostala až k YouTube. Any ale udělala obrovský krok a založila si vlastní kosmetickou značku!

Je jí pouze 23 let, ale na svém kontě má obrovské množství úspěchů a před ničím se nezastaví. Mluvíme o ikonické Not So Funny Any, která už několik let vystupuje na české YouTube scéně. Jako první česká youtuberka se rozhodla zajít dál a vybudovat vlastní třpytivé impérium.

Any se ve většině videí věnuje převážně líčení a právě to ji nakoplo založit vlastní značku. "Přesně před rokem v březnu jsem byla v USA, konkrétně v New Yorku, kde jsem dostala nápad rozjet něco velkého! Rozhodla jsem se pro kosmetiku a vložila do toho velkou část sebe," řekla eXtra.cz youtuberka.

Jejím prvním produktem, který se dostal na trh, je rozjasnovač hned ve třech odstínech a Any na svůj produkt může být náležitě pyšná! I my v redakci eXtra.cz jsme měli tu čest vyzkoušet její veganskou kosmetiku, která dokonce není testovaná na zvířatech, a za nás má hodnocení 10/10! Naleznete ji ZDE

"Moje kosmetika je pro všechny. Vyrábím ji pro všechny typy pleti a nerozlišuju ani rasy a ani pohlaví svých fanoušků a zákazníků, kteří chtějí můj produkt zakoupit. Chci, aby moje značka spojovala lidi. Myslím, že lidé v Česku mají hodně předsudků, a proto mám v kampani také třeba muslimku," řekla nám Any.

Jejím velkým úspěchem bylo také video, které sdílel americký Vogue jako návod, jak se snadno a rychle nalíčit. V poměrně mladém věku se tak Any dostává mezi ty nejlepší na české YouTube scéně.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy