Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Vzrušující setkání v Disneylandu! Labrador se zamiloval do plyšového Pluta

+ Další 2 fotografie
Není jednoduché zůstat v klidu, když potkáte celebritu! A týká se to i pejsků! Tenhle labrador se ale naštěstí ovládl a plyšového Pluta jen láskyplně očichal. Jak tedy probíhala první návštěva Disneylandu a setkání s Plutem psíma očima?

Zůstat disciplinovaný v okamžiku, kdy spatříme svého idola, není zrovna jednoduchý úkol. Nervozita stoupá, touha se zvyšuje a poslouchat povely svého cvičitele je to poslední, co by se roztomilému labradorovi, který právě absolvuje výcvik, chtělo.

Přestože si mladičký pejsek celou dobu vedl výborně, k malému zaškobrtnutí došlo, když narazil na hlavního psího hrdinu Pluta.

V ten moment zapomněl psík na výcvikové povely a začal dovádět se svým oblíbencem. Roztomilému škádlení nešlo nejprve zabránit!

Nakonec ale labrador i jeho páníček situaci zvládli a pejsek se zase uklidnil. Přestože má za sebou labrador už pár měsíců intenzivního tréninku, štěněcí povaha se v něm nezapře, a tak občas dojde k směšným situacím.

Hlavní je, že se pejskovi v Disneylandu líbilo!

Související články

Další články