Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

VIDEO: Výzva pro Karla Gotta! Tohle video nahrál frontman legendární skupiny Alphaville

Německá skupina Alphaville se brzy objeví v Česku. A této příležitosti se chopil slavný frontman kapely Marian Gold (63), který na video nahrál vzkaz pro legendárního Karla Gotta (78). S ním by se rád potkal na jednom pódiu.

„Ahoj, Karle, tady Marian. Hrajeme 4. 10. v Praze a 5. 10 v Příbrami. To by byla dobrá příležitost se potkat, oslavit to a možná si spolu zazpívat písničku. Co si o tom myslíš? Moc rád bych tě potkal a viděl. Zatím ahoj,“ vyslal vzkaz přes známý videoportál YouTube frontman německé skupiny.

Golda a mnohonásobného Zlatého slavíka nespojuje jen přátelství, ale třeba i skladba s názvem Forever Young. Zhruba v roce 2000 vytvořil Gott ke známé skladbě „coververzi“ pod názvem Být stále mlád. Mnozí fanoušci si skladbu zamilovali, a tak jistě mnoho lidí už teď doufá, že se Alphaville a Karel Gott sejdou na jednom pódiu a společně si krásnou skladbu lidově řečeno „střihnou“.

Oba borci se už v minulosti na jednom pódiu předvedli a fanoušci je za to obdarovali neskutečným aplausem… Zda se to povede i letos, uvidíme v říjnu v pražské Lucerně. Vstupenky jsou nyní v prodeji.

Související články

Další články