Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

VIDEO: Vyzkoušely jsme na vlastní kůži kosmetiku, kterou milují české youtuberky. Podívejte se na snadné denní líčení

Pokud sledujete české youtuberky a i některé celebrity, určitě jste si všimli, že rády používají dekorativní kosmetiku Benefit. My jsme ji vyzkoušely na vlastní kůži a v první díle vám ukážeme, jak snadno se dá vytvořit denní look do práce či do školy.

České youtuberky tuhle značku milují, ale proč? Rozhodly jsme se ukázat vám, jak se s touto dekorativní kosmetikou pracuje a proč je lepší než ostatní. V prvním díle jsme pro vás nachystaly návod, jak zvládnout denní líčení levou zadní.

Pokud jste se s touto značkou nesetkaly, rozhodně na vás udělá dojem její vzhled! Promyšlené a taky zábavné balení produktů je naprostá bomba! Každý produkt má svůj "příběh", zajímavý obal a je vidět že tato značka si potrpí na maličkosti.

Co se týče produktů, hned po vyzkoušení prvních pár kusů jsme byly stejně nadšeny jako naše známé tváře, které si je také zamilovaly. Produkty nejen krásně vypadají, ale také vydrží několik hodin po aplikaci jako nedotčené. Tvář byla krásně upravena i po celém dnu, a to se jen tak nevidí.

Nejvíce nás ale dostal FoolProof Brow Powder, což je pudr na obočí, který vám během chvilky pomůže k dokonalému obočí. A jelikož si značka Benefit zakládá právě na dokonalém obočí, tento produkt si zamilujete stejně jako my.

Ve videu jsme pro vás připravily krátký návod na běžné denní líčení, které zvládnete během pár minut a vaše tvář bude vypadat i po celém dnu dokonale. Za nás je tato dekorativní kosmetika rozhodně jedna z nejlepších na trhu. Už naprosto chápeme, proč si české youtuberky a celebrity tuto značku zamilovaly.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy