Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Vyzkoušeli jsme snadné večerní líčení oblíbenou kosmetikou českých blogerek a youtuberek. Jak to dopadlo?

Pokud sledujete české youtuberky a i některé celebrity, určitě jste si všimli, že rády používají dekorativní kosmetiku Benefit. My jsme ji vyzkoušeli na vlastní kůži a ve druhém díle vám ukážeme, jak snadno se dá vytvořit party look na večírek či společenskou akci.

V prvním díle jsme Vám ukázali, jak snadno a rychle zvládnete denní líčení do práce či do školy. V dnešním druhém díle jsme se zaměřili na večerní líčení, které můžete využít na společenskou akci či party s kamarádkami.

Jednu věc musíme zmínit opět, dekorativní kosmetika Benefit je prostě boží. Každý jeden produkt má dokonale promyšlený obal, i když se vám na první pohled může zdát, že je třeba daná věc nepraktická, opak je pravdou! Každý jeden produkt je osobitý a schovává v obalu různé aplikátory, houbičky, štětečky a podobně.

Spousta z vás si stěžovala také na vysokou cenu této kosmetiky, ale podívali jste se na to z opačného hlediska? Ano v drogerii seženete i levnější řasenku či tužku na obočí, ale její životnost na vašem obličeji je o 90% kratší! Než dorazíte do školy, pod očima máte drobky z řasenky a obočí spíše připomíná rozmazané cosi.

Naopak kosmetika Benefit vydrží dlouho, a i po návratu z divokého večírku budete vypadat jako královna, a to už za ty peníze stojí!

Podívejte se na krátký video návod, jak snadno, rychle a efektivně lze vytvořit nádherné večerní líčení, které, i když je výrazné, není přehnané či vulgární. A co nás opět dostalo? Totální bomba a vychytávka Bene tint, který na první pohled připomíná lak na nehty, ale ve skutečnosti je to tvářenka a rtěnka v jednom! PS: vydržela mi celých 6 hodin na rtech, a to i po jídle a pití. Prostě BOMBA!

Související články

Další články