Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Vypadají jako dvojčata, ale nejsou příbuzné. Jak je to možné?

Jsou mladé, krásné a vypadají úplně stejně. Nemají spolu ale nic společného a dosud o sobě ani nevěděly. Svoje fotografie si nahrály na webovou stránku, která lidem pomáhá hledat jejich dvojníky. A když se navzájem viděly, nemohly uvěřit vlastním očím.

Jednadvacetiletá Irka Shannon Lonergan a sedmnáctiletá Švédka Sara Nordstrom. Vypadají jako dvojčata, ale viděly se teď poprvé. A to 16. prosince, kdy se setkaly tváří v tvář.

Sara chtěla najít na stránkách twinstrangers.com člověka, který bude vypadat jako její dvojče, a podařilo se. Na web se zaregistrovala v půlce listopadu. A za několik měsíců tam narazila na Shannon, která se přihlásila do databáze v létě. „Mí přátelé si mysleli, že na fotce Shannon jsem ve skutečnosti já,“ řekla Sara.

Holky se zkontaktovaly a řekly si, že se prostě musí vidět. „Když jsem Saru poprvé uviděla, byla jsem v šoku, nemohla jsem to pochopit,“ popsala Shannon. „Čím víc jsem se na ni koukala, tím víc a víc jsem viděla sebe,“ dodala Sara.

Obě si dlouho povídaly a zjistily, že toho mají hodně společného. Je až neuvěřitelné, jak jsou obě stejné. Navíc také měly pocit, jako by se znaly už roky. Staly se z nich kamarádky a obě doufají, že zůstanou v kontaktu a budou se navštěvovat.

Související články

Další články