Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Z luxusu na starý statek s náhradním manželem, který nezná základní hygienické návyky!

Už ve středu se můžete těšit na premiérový díl Výměny manželek. V tomto díle uvidíme, jak zvládne Věra ze statku život v městské rodině podnikatele a jestli se dokáže Iveta přizpůsobit naprosto odlišnému životnímu stylu na samotě u lesa.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Sebuče, kterou tvoří Věra (29), Daniel (42) a synové Dáda (5) a Míša (2). Na druhé straně se seznámíme s Ivetou (32), Ottou (35), synem Matyášem (7) a dcerou Ivčou (11), kteří žijí v Ostravě.

Tato Výměna manželek se ponese v duchu velkého kontrastu. Iveta žije s podnikatelem, který má velmi prosperující firmu, v novém, luxusně zařízeném domě. Věra s rodinou bydlí na absolutní samotě ve velmi starém domě, který postupně dávají dohromady.

Jejich domácnost navíc čítá hromadu zvířat, přes prasata, slepice, králíky, tak i hady a potkany. Všude je navíc hromada bahna. Iveta si na deset dní v takových podmínkách bude jen těžko zvykat. Další věc, přes kterou se nebude moct přenést, jsou hygienické návyky náhradního manžela.

Daniel prý za několik dní nenavštívil koupelnu, dokonce se ani nepřevléká a spí v tom, v čem celý den chodí venku. Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články