Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Výměna manželek: Přepadli ji v třetím měsíci těhotenství!

V novém díle uvidíme, jak si poradí citlivá Denisa v domácnosti se starším despotickým manželem Mirkem. A jestli si dokáže Lucie s pohodovým náhradním manželem uvědomit, co chce od života.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Vyškova, kterou tvoří Lucie (30), Mirek (58) a syn Mirek (15 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Denisou (28), Lukášem (34) a synem Sebastianem (4), kteří žijí v Ostravě. Velké spory v rodině má zejména rodina z Vyškova.

Lucie si stěžuje, že manžel je despotický a má na ni přehnané nároky. Obviňuje jí z lenosti a přehnaně žárlí, nesmí chodit s velkými výstřihy a nosit nic vyzývavého. Druhou rodinu přihlásil do Výměny manželek Denisin přítel Lukáš. Je to poslední zkouška před plánovanou svatbou.

Denisa bude v náhradní rodině s diktátorským manželem neustále bojovat a dokonce se diváci dozvědí, co ji v minulosti psychicky poznamenalo. Když byla ve třetím měsíci těhotenství, chtěla si přivydělat peníze, aby měla na kočárek a rozhodla se dělat krupiérku. Jenomže během služby ji přepadl muž s nožem a v ní to zanechalo hluboké následky. Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články