Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vulgární machna Veronika vzkázala divákům: Jděte všichni do pr**le!

Veronika si s nikým nebrala servítky.
Zdroj: FTV Prima
Tak tohle už ale vážně přehnala. Korpulentní a ještě k tomu všemu dost vulgární Veronika se nevyrovnala s tím, že ji lidé za její nemístné chování odsoudili. Co všem svým antifandům vzkázala? Nad tím opravdu zůstává rozum stát!

Dnes je poslední den, kdy se dozvíme, kdo nakonec vyhrál. Jedno je jisté, machna Veronika, která se netají tím, že šla do Prostřena jen kvůli penězům, to rozhodně nebude. Už od druhého dílu bylo jasné, že vyhraje kdokoliv jiný, jen ne ona.

Jak se s prohrou vypořádá? Dost špatně a vinu bude házet na ostatní a hlavně na diváky. Dokonce se tak rozohní, že všechny pošle, jak jinak než vulgárně, do patřičných míst. Takhle se rozhodně dáma nechová. K té má Veronika na míle daleko.

„Přišla jsem si pro peníze, ne se tady kamarádit. Mně je to opravdu jedno, kdo si co o mně myslí. Všichni, co se tady na to díváte, jste mi ukradení a běžte všichni pěkně do pr**le,“ řekla bez servítků nenáviděná Veronika, která se vyjadřuje dost primitivním způsobem.

Sice tam většina soutěžících chodí pro peníze, ale mají aspoň tu slušnost, umí se k sobě chovat a nenadávají si způsobem, za který by se nestyděl ani ten nejposlednější dlaždič. Ale Veronika prostě v sobě chybu nevidí, tak kope kolem sebe.

Jestli byla ještě nějaká hrstka diváků, která ji obhajovala, tak po tomhle ji musí nenávidět už všichni. Veroniko, jsi vážně trapná a udělej nám tu laskavost. Už se nikdy necpi do televize, na to se nedá dívat.

Související články

Další články