Jarda Jágr natočil vtipné video, na kterém spolu s Veronikou připravují svačinku fotografovi. Jaromír Jágr (44) se ptá, zda vousatý týpek je z eXtra.cz. Když se dozvídá, že ne, tak jde a připraví svačinku.

„Dobrý to bylo. Svačinku mi donesl Jarda, Veronika zůstala schovaná v domě. Ale bylo to dobré, ementál, dva chleby, banán… Fak dobrá svačinka,“ uvedl pro eXtra.cz fotograf s bohatým vousem.

A kdyby byl fotograf z eXtra.cz, tak by asi připravil i oběd. Je dobře, že Jaromír bere celou situaci s humorem. A my děkujeme Jardovi, že o eXtra.cz mluví. Všimli jste si, že by tam povídal něco o menších webech? Jarda ví, kdo hraje první ligu a kdo jen vyzobává zbytky ze stolu.

Jarda chtěl fanouškům ukázat, jak těžký život má hvězda. Přitom stačilo tak málo. Rovnou sdělit, že jeho holka je striptérka a hokejovou rodinu na to předem připravit. Tohle následné vysvětlování, jak všechno věděl a že je zcela v klidu, pak působí křečovitě.

Hokejová legenda ve videu několikrát mluví o tom, že novináři jsou soupeři. Ale tak to není. Jágr je profesionál a novináři jsou pro něj partneři. Dobří rádcové, kteří to s legendou českého hokeje myslí dobře. Je jen na Jágrovi, zda dobré rady přijme.

Nejsme soupeři, jsme parťáci na svačinu a je dobře, že to Jarda začíná chápat.