Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

VIDEO: Vstupuje do mě mimozemšťan a varuje lidstvo! Podívejte se na neuvěřitelný rozhovor!

Do Prahy zavítal na výlet Darryl Anka, tvůrce speciálních efektů v hollywoodských sci-fi bijácích. Darryl je mimo jiné tlumočníkem mimozemské bytosti Bashara, který skrze Darryla komunikuje s lidmi na naší planetě. Bashar je s Darrylem propojen již 33 let a jejich sezení jsou velmi populární. Lidé po celém světě mají možnost komunikovat s touto bytostí. Stejné štěstí potká i Prahu, a to již tento víkend, kdy si na veřejném setkání můžete s Basharem popovídat i vy.

Darryl Anka působí jako milý, slušný, energický člověk. Ani časté cestování, tiskové konference či přenášení komunikace s Basharem jej neunavují. Naopak, Darryl tvrdí, že jeho spojení s Basharem jej naplňuje energií. Jeho vlastní vědomí se po dobu přenosu úplně vypne, takže je to v podstatě, jako by si dal šlofíka. A přitom skrze něj komunikuje nadpřirozená bytost Kdo by tohle nechtěl zažít, že?

I přes tyto schopnosti nebo, pokud chcete, privilegia se Darryl necítí jako superstar, samozřejmě se do jisté míry musí potýkat s reakcemi veřejnosti, ale do hlavy mu jeho profese prý zatím nestoupla. Vlastně asi bohatě stačí, že tam má Bashara

Podle Darryla byl jeho osud určen, bylo to něco, co se mělo stát, k čemu byl vybrán, Bashar si jej vybral sám již v roce 1973, kdy se mu zjevil se svou kosmickou lodí. K přenosu samotnému však došlo až o deset let později, k němuž se Darryl dostal intenzivním trénováním meditace

Jaká byla, Darryle, vaše reakce, když jste zjistil, že komunikujete s mimozemskou bytostí? Většina lidí by se asi v tu chvíli dost opila nebo by nadobro skoncovala s halucinogeny, jak jste to nesl?

Když jsem poprvé začal přenášet, měl jsem celou věc perfektně nastudovanou, věděl jsem, co přijde a co bude následovat. Byl jsem připraven. Přenášení je stav mysli, kterého lze docílit, pokud následujete svoji vášeň, jen si to neuvědomujete. Všemu jsem porozuměl během svého studia.

Máte spoustu následovníků, jak se ale naopak vyrovnáváte s hatery?

To, jestli mi někdo věří, nebo ne, je jen každého věc. Negativní reakce jsou asi přirozené, ale to neovlivní mě. Lidstvo však není ještě připraveno na existenci a komunikaci s mimozemskými bytostmi, většina lidí není schopna to přijmout. Což ovšem neznamená, že se to neděje.

Co byste vzkázal lidem, kteří se jednoduše bojí dělat to, co je naplňuje, co je jejich vášní?

Běžte si za tím, co je vaší vášní, to je jediná možnost, jak žít plnohodnotný život. Pokud to neuděláte, eventuálně skončíte nešťastní a váš život se nebude vyvíjet správným směrem. Nebudete šťastni. Aby se vaše mysl mohla vyvinout, musíte plně přijmout, kdo jste, a jít si za tím. Pocit naplnění je potom k nezaplacení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy