Na internetu se objevilo video, na kterém skupinka mužů napadla v noci klauna. Když se v neděli ve dvě ráno vraceli domů, na ulici se ale potuloval zvláštní klaun s baseballovou pálkou. Po útocích ze strany klaunů z poslední doby měli strach, že by mohl někomu ublížit. A tak otočili auto a vydali se směrem k němu.

Na záznamu jde slyšet, jak říká jeden muž druhému, ať vystoupí z auta a praští ho tak silně, ať jde k zemi. Když je klaun uvidí, nejdříve si stoupne do obranné pozice. Později ale dává pálku na zem. Muž k němu přijde a začne ho mlátit a kopat a klaun padá na zem. Když leží na trávě, muž si na něj sedne a mlátí ho pěstí do obličeje. A to mu chudák klaun ještě ani nestihl nic udělat!

Když má pocit, že už má klaun dost, odběhne zpět do auta. Klaun si drží obličej po pořádné nakládačce a v autě je slyšet smích. Muži hned z místa odjíždějí a vypadá to, že se dobře baví. Video se objevilo v neděli na YouTube a už ho sdílely desítky tisíc lidí.

Klauni už delší dobu terorizují Spojené státy. Bylo hlášeno několik útoků ze strany klaunů. Nejznámějším je John Wayne Gacy, který v Chicagu nejdříve znásilnil, mučil a potom zabil 33 chlapců. Vrah byl podnikatel, který neměl nouzi o peníze, i přesto našel zálibu v klaunech, a tak si ve volných chvílích právě jako klaun přivydělával. 33 mrtvých těl našli později u něj ve sklepě. Byl popraven injekcí. Jeho poslední slova byla: „Polibte mi pr*el.“

Na sociálních sítích se objevuje velké množství fotografií klaunů, kteří terorizovali své oběti. Tento trend se přesouvá i do Austrálie. Na internetu najdete mnoho videí i fotografií děsivých klaunů ze Sydney, Melbourne a Perthu. Policie v Melbourne dokonce před děsivými klauny vydala varování.

O útoku klauna jsme psali ZDE.