Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

VIDEO: Vlogerka si na rty nanášela 8 hodin sto vrstev rtěnky. A jak to celé dopadlo?

VIDEO: Vlogerka si na rty nanášela 8 hodin sto vrstev rtěnky. A jak to celé dopadlo?
Zdroj: youtube.com
K tomu, aby měli blogeři a vlogeři co největší sledovanost, jsou schopni udělat prakticky cokoliv. Někdy neváhají a riskují dokonce svůj život! Vlogerka Mayra Isabel dokonce riskovala svoje zdraví. Na rty si 8 hodin nanášela 100 vrstev rtěnky. A výsledek snad ani nechcete vidět!

Vlogerka a blogerka Jeely je známá především tím, že si na obličej nanášela sto vrstev make-upu a posléze na řasy sto vrstev řasenky A byla inspirací pro vlogerku Mayru Isabel alias mayratouchofglam.

K tomuto pokusu se ale odhodlávala delší dobu. Na začátku videa se dokonce svěřila, že má strach, ale zároveň se těší Pro svůj experiment si vybrala rtěnku, kterou si nanášela na rty. Jenže jí to trvalo 8 hodin! Namalovala si totiž rovnou sto vrstev!

Tento experiment byl hodně riskantní, ale Mayra Isabel ho zvládla na jedničku. Byla vytrvalá a 8 hodin pečlivě nanášela rtěnku na svoje rty. Po této dlouhé době byste jí pusu opravdu nedali. Její rty vypadaly odporně a měla na nich nějakou zvláštní hmotu, která se jí postupně začala drolit. Video se stalo ale hitem internetu a lidé si ho hojně sdílejí. Podívejte se na něj. Zvládla byste to?

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy