Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Vila Radovana Krejčíře jde do dražby. Máte o slavnou nemovitost zájem? Víme, kolik je vyvolávací cena!

+ Další fotografie
Černošická vila, ze které před 11 lety slavně utekl podnikatel Radovan Krejčíř policistům, jde do dražby. Aukce se uskuteční 22. listopadu. Máte o vilu zájem?

Tuhle vilku zná snad každý Čech, který sledoval osud podnikatele Radovana Krejčíře. Před jedenácti lety zde totiž Krejčíř udělal hlupáky z českých policistů, když jim slavně zmizel. Oznámil, že jde na WC, a za pár dnů se jim smál ze zahraničí.

Vyvolávací cena nemovitosti je 64,86 milionu korun. Aukce se uskuteční 22. listopadu v elektronickém systému www.e-drazby.cz.

Otázkou je, zda se vilu podaří prodat. Za podobnou částku získáte zajímavé nemovitosti například u Středozemního moře, v Karibiku a nebo si můžete koupit menší české zámečky.

Na dražbu vily Krejčíře, odsouzeného v Česku i Jihoafrické republice, upozornila televize Nova. Objekt je psaný na Krejčířovu manželku Kateřinu. Tvrdila, že vila patří pouze její osobě, soud jí ale nevěří. Vila tak patří do společného jmění manželů a může jít do dražby.

Součástí nemovitosti je sauna, venkovní bazén, výtah, garáž pro 6 osobních aut, venkovní sportoviště a nebo pánský klub.

Zdá se, že Krejčíř se do vily už nevrátí. A zřejmě se nikdy nevrátí ani do České republiky. Od roku 2013 je ve vazbě v JAR. Čelí zde řadě obvinění. V jednom z případů si už vyslechl i rozsudek – dostal 35 let vězení za únos a mučení bratra drogového dealera.

Související články

Další články