Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: V Rusku mají bojovníci jinou výchovu! Tenhle děsivý přízrak se pere s medvědy už od dětství!

Zdroj: youtube.com
Je mu osmadvacet let a místo toho, aby se poflakoval někde po barech nebo naháněl holky, tak tvrdě na sobě maká. Patří mezi nejnebezpečnější bojovníky ultimátních zápasů v současnosti. Rus Chabib Nurmagomedov se v sobotu v noci utká s Američanem Tonym Fergusonem. Nejspíše to pro něj bude úplná hračka, protože už od devíti let se tenhle hošík pere s medvědy.

Rus Chabib Nurmagomedov pochází z Dagestánské republiky, která leží na západním pobřeží Kaspického moře. O téhle zemi se říká, že je jedna z nejtvrdších a vychovává jen ty nejlepší bojovníky.

A ono na tom něco bude, protože věhlasní zápasníci a boxeři pocházejí právě odsud. Rus Chabib se zúčastnil už čtyřiadvaceti zápasů v kleci a zatím nebyl nikým poražen. Dokonce osmkrát zvítězil v nejslavnější lize světa

Proto se není čemu divit, že z tohohle Rusa jde opravdu strach. Jako malý měl totiž nejlepšího trenéra a soupeře v jednom. Před pár lety uniklo domácí video, kde právě Chabib jako malé dítě zápasí s medvědem

No uznejte sami, že takovou výchovu a trénink nemá rozhodně každý zápasník. "Medvěd, se kterým jsem zápasil v dětství, byl zároveň mým nejlepším sparingpartnerem v životě," prohlásil před pár dny ruský sportovec.

Související články

Další články