Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: V rozhrkané felicii zkoušel ujet policii. Mladík se zákazem řízení skončil v příkopu

Zkoušet ujet moderním policejním autům, zvláště když váš vůz je na pokraji smrti, není rozhodně dobrý nápad. Své o tom ví řidič postarší felicie, který po byť krátké, ale zběsilé honičce s policejním vozem skončil v příkopě a skoro na střeše. Tím však jeho problémy teprve začaly. Odmítl totiž test na alkohol i drogy a měl vyslovený zákaz řízení.

​"V neděli 19. září 2021 při dohledu nad plynulostí silničního provozu v obci Rychnov nad Kněžnou se policisté z dálničního oddělení Jaroměř rozhodli zastavit vozidlo zn. Škoda Felicie. Muž však na výzvu nereagoval a naopak začal ujíždět. Poté, co nezvládl řízení, skončil s vozidlem v levém silničním příkopu," uvádí policejní mluvčí Lucie Konečná.

Co se týče odběrů krve a testů na drogy, policisté se nedočkali: "Řidič se odmítl podrobit dechové zkoušce i lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu. Policisté rovněž zjistili, že muži byl rozhodnutím Okresního soudu v Rychnově nad Kněžnou uložen trest spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel do června 2023," doplňuje mluvčí s tím, že mu hrozí až dva roky za mřížemi.

Související články

Další články