Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: V Prostřenu zas špindíra David všechny naštve. A bude to pěkně mokrý díl!

Amatérský kuchař David se ostatním soutěžícím moc nezalíbil. Začalo to v pondělí, když je "hostil" ve špíně, a teď to vyvrcholilo, když se rozhodl ničit věci v domácnosti svého soupeře. Co se mu zas povedlo za husarský kousek?

Exot David to v hlavě nebude mít v pořádku, o tom si už štěbetají i vrabci na střeše. Sice to asi nemyslí špatně, ale nic se mu nedaří. Nejdřív to bylo to fiasko u něj doma, kdy se ostatní štítili cokoliv u něj sníst, tak teď se předvedl jako nemotora.

Dnešní hostitel Milan ho bude pořádně proklínat. Nemotora David mu bude chtít pomoci, ale spíš mu tím přivede dost krušné chvíle, kdy se rodákovi ze Znojma povede rozlít víno, a to ne málo.

Prostě by se radši už do žádných soutěží neměl hlásit, tedy aspoň co se kulinářského umění týče, vlastně vůbec hostitelského umu, když to pokazí i u cizího člověka na návštěvě. Sami se přesvědčte, co se tam dnes bude v tom Prostřenu dít v 17.50 na FTV Prima.

Související články

Další články