Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: V autě s jejich logem se našlo 50 mrtvol. Předtím si ale firma Hyza dělala z uprchlíků legraci!

Zdroj: youtube.com
Na východě Rakouska se našel kamion s logem společnosti Hyza. Uvnitř bylo asi 50 mrtvých uprchlíků. Řidič je tam nechal udusit. Děsivé je, že společnost Hyza si ještě v květnu dělala z uprchlíků legraci v podivné reklamě.

V dodávce, na které je logo společnosti Hyza, zemřelo asi 50 uprchlíků. Tyto chudáky, které někdo v dodávce převážel, čekala opravdu krutá smrt. V panice se udusili - psali jsme ZDE

Zdálo se, že dodávka patří slovenské společnosti Hyza, která patří pod Babišův (60) Agrofert. Vedení Agrofertu ale dává od tragédie ruce pryč.

"S velkou pravděpodobností jde o auto, které jsme prodali. Těchto typů aut máme šest a podle satelitního systému jsou v tuto chvíli všechna na Slovensku. Hyza navíc do Rakouska vůbec nevyváží," uvedl pro portál iDnes.cz mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka.

Po Facebooku ale nyní koluje reklamní spot společnosti Hyza, který si z uprchlíků dělá legraci. Reklama se na youtube.com objevila koncem letošního května a využívá téma uprchlické krize k zvýšení prodeje kuřat.

Uprchlíci tak zemřeli ve stejné dodávce, ve které se dříve vozila kuřata.

Související články

Další články