Jarda Jágr (44) je král cvičení! Na sociální síti se rozhodl, že svou hokejovou rodinu vyzve k další „CHALLENGE DÁŠ TO“, ve které hokejový bůh a mistr vousatých proměn nabádá své fanoušky ke cviku, který Jarda hodnotí jako svůj nejoblíbenější. Věřte nebo ne, nejde o nic jednoduchého!

„Pomůže nám zpevnit nohy, zadek, břicho a záda,“ vysvětluje na videu Jarda a opírá se zády o palmu v poloze vsedě. „V této pozici se snažte vydržet alespoň deset vteřin. Ale pokud chcete být jako já, musíte to vydržet minutu, pak si dát minutu oddych a všechno zopakovat desetkrát. A udělat to třikrát denně,“ nabádá Jarda své skalní a pokračuje: „To je výzva, co?“ Jistě si pomyslíte, že to tedy ano.

Partner modelky Veroniky Kopřivové na videu dodává, že kdo výzvu přijme, měl by se nafotit či natočit na video a před zveřejněním přidat hashtag „Dasto“. „Vaše příspěvky budu sledovat. Váš osobní trenér Jarda Jágr,“ loučí se hokejová hvězda s úsměvem na tváři. Pokud zrovna netrpíte osteoporózou či nemáte vyhřezlou ploténku, jistě výzvu dáte…