Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO Ulice začne s novým rokem pěkně zostra: Digi a Jirku čeká po společné romantické noci drsné ráno!

Sličná kadeřnice Digi se zakoukala do pohledného policisty Jirky. Bylo jenom otázkou času, kdy si tihle dva konečně užijí nějakou společnou intimní chvilku. Dlouho neměli prostor k tomu, aby dali průchod svým vášním, ale to se po Novém roce změnilo. Konečně spolu strávili noc, ale ráno je čekalo hodně nepříjemné překvapení. Kdo je v nezamknuté ložnici načapal?

To je ale prekérka! Místo romantiky pořádně ledová sprcha. Digi se konečně dočkala a strávila noc se svým novým přítelem, kriminalistou Jirkou. Sice to bylo jenom na palandě v kuchyni, ale aspoň něco.

Místo sladkého probuzení je ale čekal drsný budíček. Zaspali a ve společném loži je načapala dvojčata! Ta se s párečkem nijak nepárala a dala jasně najevo, co si o novém „pánovi“ v domácnosti myslí.

Svalovec Jirka nakonec musel dětem ustoupit a připravit snídani, zatímco Digi své dcerky doprovázela do koupelny. A to mají štěstí, že je takhle v objetí nenačapal Digin bývalý, kriminálník Tony. To by bylo čóro móro!

Související články

Další články