Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: UFO odčerpává vodu ze Středozemního moře!

Tohle je opravdu nezvyklé video, které pochází z pobřeží Alžírska. Je na něm zachyceno obří tornádo, které se zvedá vysoko nad mraky. Okamžitě se začali ozývat UFO nadšenci, kteří tvrdí, že mimozemská civilizace ze Středozemního moře vysává zásoby vody. Jako důkaz předkládají fakt, že na videu je zachycen podivný létající předmět.

Lidem na pobřeží Alžírska se nabídl opravdu unikátní pohled. Video, které bylo natočeno, zachytilo tornádo, které se zvedá do velkých výšek nad mraky. Pořízené snímky okamžitě zalarmovaly komando nadšenců okolo existence mimozemské civilizace.

Ufologové se shodují, že video je jasným důkazem toho, že mimozemšťané vysávají pro své zásoby vodu ze Středozemního moře.

Tyler Glockner je ufounský nadšenec a na celou situaci má jasný pohled. „Tohle je úplně jiné než normální vodní tornádo. Podle svědků nejprve vylétlo něco, co vypadalo jako vesmírná loď, vysoko do mraků. Krátce poté se z moře vztyčil velký vodní gejzír, který ale zůstával pořád na jednom místě a neměnil svou polohu,“ řekl deníku Daily Mail Glockner.

Video zveřejnila stránka Secureteam, která se zabývá UFO záhadami. Podle britského Daily Mailu opravdu věří, že se tentokrát jedná o UFO, a ne o pouhý přírodní úkaz.

Jenomže kritici těchto nadšenců mají jasno. Podle nich zmiňovaná stránka pouze slouží k tomu, aby vystrašila lidi. Nicméně tohle není první video za poslední dobu, které dokazuje existenci mimozemské civilizace.

A co si myslíte vy? Jedná se opravdu o UFO, nebo pouze o hříčku přírody?

Související články

Další články