Lidem na pobřeží Alžírska se nabídl opravdu unikátní pohled. Video, které bylo natočeno, zachytilo tornádo, které se zvedá do velkých výšek nad mraky. Pořízené snímky okamžitě zalarmovaly komando nadšenců okolo existence mimozemské civilizace.

Ufologové se shodují, že video je jasným důkazem toho, že mimozemšťané vysávají pro své zásoby vodu ze Středozemního moře.

Tyler Glockner je ufounský nadšenec a na celou situaci má jasný pohled. „Tohle je úplně jiné než normální vodní tornádo. Podle svědků nejprve vylétlo něco, co vypadalo jako vesmírná loď, vysoko do mraků. Krátce poté se z moře vztyčil velký vodní gejzír, který ale zůstával pořád na jednom místě a neměnil svou polohu,“ řekl deníku Daily Mail Glockner.

Video zveřejnila stránka Secureteam, která se zabývá UFO záhadami. Podle britského Daily Mailu opravdu věří, že se tentokrát jedná o UFO, a ne o pouhý přírodní úkaz.

Jenomže kritici těchto nadšenců mají jasno. Podle nich zmiňovaná stránka pouze slouží k tomu, aby vystrašila lidi. Nicméně tohle není první video za poslední dobu, které dokazuje existenci mimozemské civilizace.

A co si myslíte vy? Jedná se opravdu o UFO, nebo pouze o hříčku přírody?