Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tyran mlátil slepého spolužáka! Jenže šikana se mu nakonec pořádně vymstila!

Šokující záběry ukazující nepochopitelnou šikanu nevidomého chlapce rozzuřily celý svět. Malý zmetek ale nakonec pocítil spravedlnost daleko rychleji, než všichni předpokládali.

Teenager ve videu bezdůvodně a opakovaně mlátí svého slepého spolužáka do hlavy. Do nerovného boje ale rychle zasáhne jiný student, který útočníka zpacifikuje jednou jedinou ranou.

„Ty to zkoušíš na slepé dítě, chlape?“ řve nad již ležícím tyranem zachránce. „Co máš kurva za problém,“ pokračuje rozčileně a přátelé agresora se ho snaží ztišit. Starší student se ale uklidňuje jen velice těžko.

Před kameru se nakonec natlačí dav dalších dětí a těm se podaří zvednout teenagera ze země. Nevidomý chlapec je pak odváděn starším studentem.

Incident se odehrál na kalifornské střední škole Huntington Beach a je již vyšetřován příslušnými orgány.

„Střední škola Huntington Beach věří, že všichni studenti mají právo na učení v bezpečném prostředí. Jsme silně proti šikaně a tento typ chování nebudeme u našich studentů tolerovat,“ uvedl tiskový mluvčí školy.

Záběry na YouTube už mezitím zhlédlo přes půl milionu lidí, přičemž všichni opěvují zachránce a absolutně nechápou chování mladého tyrana. Jaký trest by byl podle vás pro něj adekvátní?

Související články

Další články