Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

VIDEO: Týrali psa tím nejodpornějším způsobem. Ukřižovali ho a házeli po něm věci!

Na internetu se objevilo šokující video, které nemá obdoby. Neznámí tyrani na něm týrají psa, který se nemá jak bránit. Ten jen nahlas pláče a nechápe, co se s ním děje. Tyrani ho přivázali za packy, takže vypadá, jako by byl ukřižovaný na zdi. Nemůže dělat vůbec nic, ani utéct.

Když se podíváte na toto otřesné video, chce se vám brečet. Nebohý pejsek v něm bojuje o život. Nemůže se bránit ani utéct. Jako by nestačilo, že už pes dost trpí, začnou po něm tyrani házet boty a jiné předměty. Neskutečné!

Tyrani na záběrech bohužel nejsou vidět. Za svůj čin by ale měli být pořádně potrestáni. Mnoho lidí na internetu je videem zhnuseno a chtějí trest pro neznámé trýznitele.

Nikdo neví, kde je video natočeno, ale podle hudby, která hraje v pozadí, se může jednat o Indii nebo Pákistán. Pejsek se jen marně snaží z pout vymanit. Někteří video ohlásili i agentům FBI, aby začali ihned tuto situaci řešit. Tyrany ale bude těžké vypátrat.

Mohlo by vás zajímat

Další články