Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

VIDEO Trapas Andrey Bezděkové na Miss Universe: Diváky nechala naprosto chladnými!

Zdroj: Youtube
+ Dalších 9 fotografií
Kdyby se měla budoucí Miss Universe vybírat podle sympatií publika, tak by Andrea Bezděková putovala hodně rychle domů. Během představování sebe a své země totiž diváky v sále vůbec nezaujala.

Je pravda, že Andrea soutěží na Filipínách, kde většina lidí o zemičce jménem Česká republika moc neslyšela. Andrea Bezděková má za sebou první část soutěže, kde se představila divákům i porotě. Tak jako další desítky dívek a žen z celého světa.

K mikrofonům vždy nastoupily 4 krásky, které měly říct své jméno a zemi, ze které pochází. Pokud dokázaly divákům rozpumpovat krev v žilách a zvednout je ze židle, dočkaly se zaslouženého potlesku. Což se Andree nepovedlo. Hláška "Andrea Bezděková, Czech Republiiiiiic" úplně zapadla a po jejím představení bylo jenom trapné ticho a nulový potlesk

S větším přijetím se setkaly krásky z Jižní Ameriky a největší úspěch měly samozřejmě dívky z okolních států. Kdyby bylo na divácích, tak by vyhrála Miss Thajsko. U jejího představení se totiž strhla největší mela, stejně jako u představení domácí soutěžící z Filipín.

Tak uvidíme, jak dlouho se v soutěži Andrea udrží. Ale měla by hodně rychle začít usilovat o sympatie!

Související články

Další články