Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Trable v ráji? Moderátor Leoš Mareš se pohádal s přítelkyní v přímém přenosu!

Nedají bez sebe ani ránu. Přestože už spolu budou skoro rok, tak působí jako čerstvě zamilovaní puberťáci. Ale vypadá to, že i v ráji došlo na problémy. Monice ruply nervy a Leoš to pěkně schytal. Aby toho nebylo málo, tak celé to dokonce zachytila kamera!

Tomu se snad ani nechce věřit. Každý měl Moniku Koblížkovou (34) za takovou tu poslušnou husičku, která za Leošem Marešem (39) běhá jako ocásek a dělá, co mu na očích vidí. Ale nenechte se mýlit. Ona to taková zakřiknutá nanynka nebude. Dokonce pěkně poslala svého přítele do patřičných míst.

A co se vlastně mezi milenci stalo? Módní redaktorku vytočilo doběla to, že ji moderátor donutil jít běhat štafetu, na kterou ona nechtěla. Sice spolu chodí sportovat, ale v soukromí, nechtěla se někde předvádět jak cvičená opička, ale to zas Leoš právě miluje, když je středem pozornosti.

Hádka to byla vskutku pořádná, dokonce tam lítaly i věci. Ale na to se sami podívejte. Protože to by nebyl Leoš, aby si to celé nenatočil a nedal na svůj Facebook.

Související články

Další články