Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Video: Toto by Jolanda (†55) nechtěla! Facky a vulgarismy při pohřbu

+ Dalších 20 fotografií
Poslední rozloučení s vědmou Jolandou (†55), která se proslavila především svými velmi originálními průpovídkami, se bohužel nesl nejen v duchu piety za zesnulou, ale také se při něm odehrály zbytečné konflikty. A nejen slovní. Podívejte se na video, v němž je vidět, jak někteří smuteční hosté neudrželi nervy na uzdě a chovali se tak, jak si zesnulá rozhodně nezasloužila.

Když zemře známá osobnost, je logické, že na místo jejího posledního rozloučení dorazí novináři a nejinak tomu bylo v případě kartářky Jolandy. Rodina nedávno zesnulé vědmy si sice média přímo na obřadu nepřála, což všichni respektovali, ale někteří ze smutečních hostů nabyli dojmu, že celý areál okolo děčínské obřadní síně (je umístěna v areálu hřbitova) patří jim a novináře vyhazovali a za jejich přítomnost také častovali nejrůznějšími urážkami.

Čtěte také: Co zapříčinilo smrt Jolandy?

Napadení

Vrcholem bylo, když kameraman televize Nova natáčel ilustrační záběry prostranství před liduprázdnou obřadní síní. V tu chvíli se k němu přiřítila vulgární dáma a začala ho napadat nejen ústně, ale i fyzicky. „Zmizni tady vocaď, ti říkám! Vy nevidíte tady, že je tady?“ komandovala antikonfliktní tým. „Vypadní tady vocaď a dělej. Spadneš, v*le,“ říkala, zatímco zaměstnanci televize sahala na kameru. Muž sice nakonec rovnováhu ztratil a spadl do záhonu květin, ale rozběsněnou paní stihl natočit.

„Kdyby tě aspoň tak pánbůh potrestal. Co si myslíte? Takhle bohatnete na chudých lidech? Jak to, že si to takhle dovolujete. Tě kopnu mezi nohy, ti říkám,“ pokračovala agresivní dáma.

Čtěte také: Průběh pohřbu kartářky Jolandy

Konflikt

Bohužel antikonfliktní tým městské policie agresorku poslouchal na slovo a v rozporu s pravidly (šlo o veřejné prostranství) kameramana vykazoval. Útok dámy pak antikonfliktní tým ignoroval. Už předtím je vidět, že bránil i natáčení, což rozhodně není v popisu práce asistentů prevence kriminality.

Situace se na pohřbu vyhrotila zcela zbytečně. Kameramani i fotografové přání rodiny respektovali. Bohužel bezpečnostní složky agresivitu smutečních hostů na veřejném prostoru nezvládly řešit. Velké štěstí, že nedošlo ke zranění.

Čtěte také: Poslední foto Jolandy před smrtí

Související články

Další články