Maha Al Musa je přesvědčená, že mateřské mléko je zázrak. Je to taková ta alternativní biomatka, která má ráda korálky a batikovaná trička. Co nesnáší? Když jí někdo kecá do života.

„Nechte dítě a mámu vybrat si, co je nejlepší pro ně samotné. Když si všichni vybíráme, jsme si rovni. Normální věk, když se děti samy odstaví, je čtyři až osm let,“ říká biomatka v rozhovoru pro magazín Woman’s Day.

Maha dokonce jde tak daleko, že chodí do místní školy, aby svou dceru nakojila během přestávky. Takže svou holčičku kojí i na dětském hřišti, což zase provokuje ostatní matky, které nejsou dostatečně bio. Ty mají pocit, že Maha je divná a že má pedofilní sklony.

Zajímavé také je, co si o kojení myslí šestiletá Aminah. Už je dostatečně velká, aby dávala rozhovory. „Někdy to chutná jako cukrový špalek. Dělám to nejradši ze všeho. Mělo by to dělat více dětí, protože je to dobré,“ řekla Aminah.

Je to tak dobré jako párek v rohlíku a nebo slazené limonády, které děti ve škole koupí běžně? Co myslíte? Napište nám svůj názor do diskuze.