Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Tomáš Le Sy o pátém turnaji Clash of the Stars: Promotér organizace vysvětlil, proč dojde k zápasu slepce

+ Další 4 fotografie

Organizátoři Clash of the Stars před pár dny představili nadcházející turnaj a aktéry pátého galavečera. Mezi nimi se objevila hned řada známých tváří, ale také několik zápasů, které mezi diváky budí rozporuplné emoce. Jedním z nich je i souboj slepce „Dragunova“ a známého influencera Dannyho z kanálu TvTwixx. Promotér Tomáš Linh Le Sy se v pořadu Extra Host rozpovídal, co za tímto duelem stojí a kdo s nápadem přišel. „Budou mít vyrovnané podmínky,“ tvrdí promotér. 

Organizace Clash of the Stars v současné chvíli válcuje českou bojovou scénu a stává se neskutečnou senzací. To, jakou rychlostí dokážou organizátoři COTS vyprodat své galavečery, by jim mohla závidět řada tuzemských profesionálních bojových organizací. O tom jasně vypovídá pátý galavečer - lístky byly beznadějně vyprodány během 48 hodin po spuštění prodeje.

Clash of the Stars round 5

Jak jsme již psali, na pátém turnaji dojde hned na celou řadu zajímavých soubojů. Zveřejněná zápasová karta čítá několik velmi známých jmen, mezi nimiž jsou například Tadeáš Kuběnka, Marek „Datel“ Valášek nebo třeba David Pražák alias Fregamer, bývalý partner Shopaholicadel. Ti všichni (a nejen oni) se brzy utkají v kleci.

Dojde ale i k několika bizarním duelům, které mezi diváky vyvolávají rozporuplné emoce. Jedním z nich je i zápas nevidomého influencera Dragunova a youtubera Dannyho z kanálu TvTwixx. Co za tímto soubojem stojí? O tom se promotér COTS Tomáš Linh Le Sy rozpovídal v pořadu Extra Host.

Zápas slepce v COTS

„Vzniklo to v hlavě Dragunova. Uháněl nás už několik měsíců, potkali jsme se zhruba před půl rokem, ale tehdy ten zápas nedopadl. Teď nás přesvědčoval, že to zvládne, že trénuje s Filipem Grznárem,“ rozpovídal se na úvod Le Sy. Souboj Dragunov versus Danny bude mít speciálně upravené podmínky. „Oba budou v tom zápase slepí. Budou mít zalepené a svázané oči, aby ten hendikep byl srovnaný,“ vysvětluje promotér.

Tomáš uznává, že ve výhodě bude právě nevidomý Dragunov. „Ty podmínky mohou hrát ve prospěch Dragunova, on je v tom světě zvyklý žít, je slepý od dvou let. Danny se musí připravovat, zvykat si na to, ale nikdy to pro něj nebude přirozené,“ vysvětluje. Nezdá se tento duel organizátorům z morálního hlediska přes čáru? I o tom se Le Sy rozpovídal, jak si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy