Malá holčička musela zažít to, co by žádné dítě nemělo ani vidět. Její maminka Mandy McGowen (36) to přehnala s heroinem a v obchodě upadla do bezvědomí. Vyděšená holčička se snaží svoji zfetovanou maminku probrat, ale marně. Video natočil jeden ze zákazníků a při pohledu na něj každému běhá mráz po zádech.

Holčička je zoufalá a vyděšená. Vůbec nechápe, co se děje. Její matka leží bezvládně na zemi. Jeden ze zákazníků se jí snaží pomoci a okamžitě volá záchranku. Následně v její kabelce našel drogy. Záchranáři matce museli podat dva naloxony, tedy léky, které se podávají při předávkování a blokují efekt opiátů. Žena v sobě měla opravdu velké množství drog a je neuvěřitelné, že vůbec přežila.

„Je velmi znepokojující vidět někoho s drogovou závislostí, která ho postihla tak, že se není schopen postarat o své dítě, což ho dělá zranitelné,“ řekl televizní stanici policejní šéf James Fitzpatrick. Drogově závislá matka byla obviněna ze zanedbávání dítěte a čeká na soud. O dceru se stará sociální služba. Její matka bude zřejmě zbavena rodičovských práv.