Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tohle se vážně nepovedlo: 3 nejtrapnější vystoupení v Tvoje tvář má známý hlas!

+ Další 2 fotografie
Tvrdě dřou, za týden se musí naučit náročné taneční sestavy, zpívají v cizím jazyce a většinou na sobě mají nějakou tu šílenou masku nebo aspoň tunu make-upu. Vystoupení v Tváři prostě nejsou žádná legrace, o tom žádná. Většině soutěžících se jejich výkon povede, ale pak jsou tu takoví, kteří se akorát ztrapní. A za dobu vysílání to byli tihle soutěžící.

Ivana Chýlková jako Amy Winehouse

Zazpívat Amy (32) je oříšek a nikdo nemůže napodobit její specifický hlas! Bohužel Ivana Chýlková předvedla Amy tak, jak si ji fanoušci nechtějí pamatovat. Jako zlomenou zpěvačku, která už o sobě kvůli kombinaci drog, alkoholu a rozjeté bulimii ani nevěděla. Na pódiu se houpala jako na lodi a dělala afektované obličeje. Palce dolů!

Hana Holišová jako Katy Perry

Díl předtím předvedla Hanka Holišová famózně Beyoncé, byla nahoře. Jenomže Katy Perry (31) jí zlomila vaz. Hana zbytečně pištěla a vystoupení se jí vůbec nepovedlo, což dala najevo i porota.

David Kraus jako Ricky Martin

David dával od začátku namachrovaně najevo, že bude předvádět nějakého „buzíka“. Nakonec ale zjistil, jak náročná jsou Rickyho vystoupení. Zpěv v kombinaci s náročným vystoupením vůbec nezvládl. Pohyboval se jako paňáca a na konci skoro nemohl dýchat. Celou situaci se snažil shodit tím, že dělal různá vykroucená gesta, která u Rickyho nikdy nejsou. Akorát se tím zbytečně víc ztrapnil.

Související články

Další články