Podle zahraničních médií randí princ Harry (32) s kanadskou herečkou Meghan Markle (35). Seznámili se v Torontu, kde princ propagoval své hry Invictus Games. Od té doby ho brunetka statečně uháněla a psala mu i několik zpráv denně.

Nakonec spolu měli začít chodit a podle magazínu People je to hodně vážné. A to tak vážné, že páreček uvažuje o zásnubách! „Je to skvělé! Mají toho plno společného a já doufám, že jim to vyjde,“ říká zdroj časopisu.

Stejně jako Jágra a Veroniku, i Harryho s Meghan prozradil náramek. Herečka se totiž hrdě vyfotila s unikátním náramkem, který do té doby nosil jenom princ Harry. Že by se chtěla pochlubit, stejně jako česká hvězdička Kopřivová?

Jak ale tuhle sexy herečku přijmou v paláci, je otázka. Sice si už stihla pořádně pročistit Instagram od pikantních fotek, ale svoje scény nezapře. Třeba ve filmu Kravaťáci se svlékala hned několikrát. Vzrušený hlas, krajková podprsenka a svlékání. Není divu, že se zatím Kensingtonský palác k záležitosti odmítl vyjadřovat.

Přitom podle People se už Meghan setkala s vévodkyní Kate i princem Williamem. Krásná herečka má pěkně exotickou krev. Její maminka je černoška a otec má předky z Holandska a Irska.

Meghan na rozdíl od Harryho zkušenosti s manželstvím má. Byla vdaná za producenta Trevora Engelsona, vztah ale krachl před třemi lety.