Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tohle nečekal! Komedie Vezmeš si mě, kámo? baví v kinech!

+ Dalších 7 fotografií
Některé věci prostě nečekáte. Když vám stará sousedka bez okolků nabídne sex, nestačíte se divit. Hlavní hrdina skvělé komedie Vezmeš si mě, kámo? se dostane do hodně ošemetné situace. Propadne mu studentské vízum a jedna z možnosti, jak zůstat v Paříži, je oženit se. Krásná kamarádka chce ale hodně peněz a ještě šílenější podmínku má milá stařenka ze sousedství. Navíc i ona chce platit předem.

Film Vezmeš si mě, kámo? představuje v českých kinech vzácnost, jakou mají být pandy v pražské zoo. Dobrou oddychovou komedii, která diváky baví.

V záplavě velkorozpočtových trikových blockbusterů, oscarových dramat nebo kreslených filmů pro děti je takový film skutečný unikát. O co ve filmu jde?

Kvůli vízu si hlavní hrdina vezme… svého nejlepšího kamaráda. Kdo jiný by mu měl taky pomoct? Svatba jen tak naoko vypadá jako elegantní řešení, jenže všechno se pochopitelně zamotá. Přísný imigrační úředník je totiž odhodlaný za každou cenu dokázat, že jde o podvod a celá svatba je fingovaná.

Kamarádi proto opravdu musí začít žít spolu jako pár. Do toho ovšem přijede tradičně založená maminka, jeden z kámošů má snoubenku, druhý se zamiluje a nebezpečný gauner z předměstí se jim začne dvořit, protože on opravdu je gay. Pro každého z nich mají jiný příběh, a když předvádíte tolik různých životů najednou, začínáte nabalovat katastrofy.

Související články

Další články