Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

VIDEO Tento kluk nemá ruce ani nohy, přesto si splnil svůj sen! Neskutečně válí na parketu

Naučil se sám oblékat, jíst, teď tančí a je úplně samostatný!
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Osud k němu byl opravdu tvrdý. Gabe Adams (17) se narodil bez rukou i nohou a jeho biologičtí rodiče se ho zřekli. Dostal se ale do milující rodiny, která ho podporovala v jeho snech. Život byl pro něj mnohem těžší, on se ale nevzdal. Když v pubertě zatoužil po tanci, šel si za ním.

Když se Gabe narodil, jeho rodiče se ho zřekli. Nesmířili se s tím, že jejich syn nemá ruce ani nohy. Nevěděli, jak se o něj starat, a nechtěli mu obětovat celý život. Gabe totiž trpí Hanhartovým syndromem. Jenže měl obrovské štěstí. Dostal se do adoptivní rodiny, která ho přijala opravdu s láskou.

Jeho noví rodiče o něj pečovali jako o svého vlastního syna, obětovali mu úplně vše a milovali ho. Naučili ho vše, aby mohl normálně fungovat a žít. Jinak by byl jen upoután na lůžko. Gabe byl velmi učenlivý a dělal pokroky. Po čase začal žít jako normální lidé.

„Říkala jsem si pak, jak ho naučíme jíst a chodit a oblékat se. Ale zvládli jsme to a moc ho milujeme,“ svěřila se jeho adoptivní matka. I když si zpočátku moc nevěřili, dokázali doslova zázrak. Gabe se naučil chodit, jíst a starat se o sebe tak, aby nikoho nepotřeboval. Je absolutně samostatný.

Svou vášeň pro tanec objevil poprvé v 7. třídě, když si sám vymyslel choreografii na píseň Unfriend You. Zatancoval na ni na střední škole v talentové soutěži. Když slyšel bouřlivé ovace za svůj výkon, chtěl tancovat dál. Nepřemýšlel nad tím, že by ho mělo jeho postižení nějak omezovat. Měl motivaci a chtěl prostě tančit. Podívejte se na video, co všechno Gabe dokáže.

Související články

Další články