Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tento jeseter předvádí v akváriu naprosté kreace. Bojuje tak o holý život!

Tento jeseter má strach, že skončí na talíři.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Tak tohle jste asi ještě nikdy neviděli. V jednom supermarketu se roztančil jeseter. Pohybuje celým svým tělem a ploutvemi a hlavu má nad vodou. Proč to ale dělá?

Jeseter je zřejmě hrozně vystresovaný. V supermarketu má pro sebe jen malý prostor a dá se říct, že čeká na popravu. Takže začal tancovat ne z legrace, ale ze strachu. Ryba asi tuší, že brzy skončí na talíři, a rozhodně nechce zemřít.

„Tento chudák žije v akváriu v jednom z největších supermarketů v Novokuzněcku. Natočil jsem ho já, ale nekoupil,“ napsal pod video s tančícím jeseterem jeho autor.

Spousta lidí se chodí na tančící rybu dívat, někteří ji obdivují, jiní zase nechápou, proč je tak velká ryba držena na tak malém prostoru. Považují to za týrání zvířat. Někteří si dokonce myslí, že ryba se chce zabít sama, aby nemusela snášet to utrpení, kterému je vystavena v supermarketu.

„Byl to pokus o sebevraždu,“ hodnotí video lidé. „Nebo pokus o útěk,“ uvádějí další. Někteří si myslí, že by se měl jeseter koupit a pustit na svobodu. Proto možná ryba předvádí tanec, aby se zachránila a lidem bylo líto ji zabít. Jeseter je ale docela drahý, stojí totiž kolem 1500 korun.

Související články

Další články