Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tenisové hvězdy Martincová a Plíšková si vystřelily z Kopřivové! Takhle ji parodují

Tak tu si pěkně vychutnaly. Tenistky Kristýna Plíšková a Tereza Martincová si utahují z partnerky hokejové legendy Jaromíra Jágra. Na videích vtipně napodobují Kopřivovou a její rozmluvy o tom, jak je unavená kvůli svému internetovému obchodu s oblečením.

V minulosti se do Kopřivky navážely i jiné partnerky sportovců, jako například Diana Kobzanová od Michaela Frolíka, který teď bude Jágrův spoluhráč.

„Slečna Kopřivová je bezesporu krásná a sebevědomá žena. Ale obdivovat někoho, že pracuje 5 až 10 hodin denně a bere to jako velkou dřinu? Krom toho ta práce je opravdu moc ‚namáhavá‘ – internetový obchod s věcmi, které si běžně koupíte i na originálních stránkách za lepší cenu,“ psala letos na jaře.

Teď Kopřivová vlezla do hledáčku třem českým tenistkám. Útok jako první zahájila Tereza Martincová. „Čau holky, chtěla bych se vám omluvit, že sem teď nedávám tolik příspěvků, ale mám toho moc. Ty tepláky, trička, mikiny… to není jen tak to objednávat. Spala jsem asi jen 20 minut,“ říká na videu a každému hned došlo, že si utahuje právě z Verči Kopřivové.

Hned nato následovalo další video od Kristýny Plíškové. „Čau holky, jsem vyřízená. Šla jsem spát v pět a v sedm ráno už jsem dělala další objednávky. Mám novou mikinu z e-shopu. Ta je od Dominika (přítel Plíškové, hokejista Volek – pozn. red.) ze Sparty,“ zasrandovala Plíšková a měla co dělat, aby se neudusila smíchy. V dalším příspěvku pak nechává fanoušky hádat, na koho asi tato parodie byla?

Připojí se i Andrea Hlaváčková, která byla na všech videích označená? Kdo ví. Každopádně Kopřivová má teď co dělat, aby na všechna tato videa reagovala.

Související články

Další články