Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tenhle YOUTUBE FRACEK z bohaté rodiny téměř utopil svého psa! Prý to měla být zábava!

Mladá česká youtuberka, která svá videa publikuje pod pseudonymem Denisa TV, se postarala o pořádný poprask. Na internet totiž pověsila video, ve kterém dopřává své čivavě koupel, o kterou pejsek naprosto zjevně nestojí, a ještě mu k tomu nasazuje plavecké brýle.

Pokud nevíte, o koho se jedná, vůbec o nic nepřicházíte. Tahle malá začínající youtuberka si říká Denisa TV a má jen hrstku odběratelů. Doposud nebyla nijak známá, protože není vlastně vůbec ničím výjimečná a její tvorba je naprosto podprůměrná.

Jenomže před nedávnem natočila video, které se okamžitě začalo šířit sociálními sítěmi. Ve videu strčí do vany plné vody a balónků svou malou čivavu a tvrdí, jak je video strašně zábavné.

Ale video je snad všechno, nejenom zábavné. Kromě toho, že se na smrt vystrašená čivava snaží dostat za každou cenu z vody, ale kvůli klouzavému povrchu a neohrabaným ťapkám se jí to moc nedaří, tak má ještě na očích nesmyslně nasazené potápěčské brýle.

Lidé se začali proti videu okamžitě a oprávněně bouřit, protože na pejskovi jde jasně vidět, že se mu koupel absolutně nezamlouvá. Autorka video sice skryla, ale i tak si ho stihlo několik uživatelů uložit.

Pokud si projedete celý kanál Denisa TV, zjistíte, že se jedná o rozmazlenou holku z bohaté rodiny, která je nejspíše produktem svého vlastního otce, který se rozhodl mít ze své dcery youtuberskou hvězdu.

Obsah celého kanálu téhle holčičky je více než žalostný. Tímhle stylem se z dívky žádná hvězda nestane. A to je víc než dobře.

Související články

Další články