Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO Televizní hvězdy a krkavčí rodiče dali svému čtyřměsíčnímu miminku kokain. Trestu uniknou!

Krkavčí rodiče Krystin a Somchai Liaiusovi se chovali ke svému dítěti hodně nezodpovědně. Oba jsou televizní hvězdy, a tak si mysleli, že si můžou dělat, co se jim zlíbí. Přestože mělo dítě jen 4 měsíce, chodili do společnosti a užívali si koksu. Jenže při kojení se droga dostala i do dítěte. A bylo zle!

Když si matka Krystin brala na večírku kokain, zřejmě u toho vůbec nepřemýšlela. Ještě kojila, a tak je jasné, že se droga dostala až do tělíčka jejího miminka. Jenže tato tvrdá droga může dítě zabít. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Okamžitě jeli s miminkem do nemocnice. Chovalo se divně a protáčely se mu oči. Ukázalo se, že má v těle velké množství koksu a je až zázrak, že se dítě s drogou popralo. Obě hvězdičky okamžitě vyhodili z místní televize a ze dne na den se ocitli bez práce.

K tomu, co udělali, se přiznali a veřejně se omluvili. Vzhledem k tomu, že naštěstí ve zdraví vyvázlo i miminko a nemá žádné trvalé následky, se rodiče trestu vyhnou.

Související články

Další články