Na internetu se objevilo video, nad kterým se teď všichni baví. Když se muž dozvěděl, že mu byla jeho přítelkyně nevěrná, rozhodl se jí za každou cenu pomstít. Říct jí to pěkně přímo do očí by podle něj nemělo smysl, jen by se nad tím pousmála. A tak vymyslel, jak jí to vše vrátit, aby si uvědomila, že podvádět se nemá. S tímhle dívka opravdu nepočítala.

V den jejích narozenin se jí rozhodl věnovat krásně zabalený dárek. Dal jí ho v autě a nechal ji v něm sedět samotnou. Také nenápadně zamkl dveře, aby pak dívka nemohla z vozu utéct. Ona byla samozřejmě nadšená a dárek začala okamžitě rozbalovat. Jenže to ještě netušila, co ji čeká. Muž navíc v autě nainstaloval kamery, aby všechno zachytily.

Když ale dárek otevřela, začala ječet jako šílená. Byly v něm totiž desítky švábů! Krabici vyhodila do vzduchu, křičela a snažila se dostat ven z auta. Měla ale smůlu, protože bylo zamčené. Tohle byla pro ni dokonalá pomsta.

Mladík video umístil na internet a všichni se teď baví nad její reakci a chválí mladíka za jeho lest a způsob, jakým se s nevěrou vypořádal. Najdou se ale i tací, kteří tvrdí, že měl vzít vše s nadhledem a neponižovat dívku veřejně tímto způsobem. Ulítnout totiž může každý. Jestli se nakonec ti dva rozešli, nebo si jsou teď fifty fifty, je otázkou.