Šestinásobná matka Lacey Wildd je na nejlepší cestě k tomu, aby se stala ženou s největším poprsím na světě. V současné době se může pochlubit velikostí LLL a má v úmyslu podstoupit další chirurgický zákrok, po kterém by její prsa měla dosáhnout velikosti MMM – což odpovídá silikonovému implantátu o objemu neuvěřitelných 5500 cm3, tedy 5,5 litrů!

„Celý život jsem strávila výchovou dětí, ale teď se chci konečně proslavit, abych mohla finančně zajistit svou rodinu,“ říká Lacey. „Prsa jsou moje výplata. Zvětši si jí, nebo jdi domů, to je moje motto,“ dodává. Peníze na nákladné plastické operace jí prostřednictvím Internetu posílají její nadšení fanoušci.

Laceyny děti jsou ale z jejích plánů v rozpacích a chtějí ji zastavit. „Spolužáci ve škole se mi kvůli tomu posmívají. Nechápou, proč má máma tak obrovská prsa. Je to trapné. Nechci, aby v tom pokračovala a něco se jí stalo,“ postěžovala si jedna z jejích dcer.

Pětačtyřicetiletá americká modelka je ovšem pevně rozhodnutá dosáhnout svého. Přitom její prsa jsou už teď natolik těžká, že si do těla musela nechat implantovat speciální „podprsenku“, vyrobenou z vepřovice a z jejích vlastních svalů. Nemůže cvičit, zvedat svoji nejmladší dceru a je nucena spát výhradně na boku. Nic z toho ji však od jejího záměru neodradilo.