Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: TADY PŘEŽÍVALA MĚSÍC! Pavlína, kterou našli v opuštěné horské chatě na Novém Zélandu, promluvila! Tělo jejího přítele Ondry už našli!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 11 fotografií
Češka Pavlína P. se rozhodla, že promluví o smrti svého přítele Ondřeje na Novém Zélandu. Uvedla, že celý měsíc čekala na záchranu v opuštěné horské chatě. Tam prý došla přes hluboký sníh. Tělo mrtvého přítele už bylo nalezeno.

Pavlína P. se rozhodla, že promluví pro novozélandská média. Tvrdí, že celý měsíc čekala na záchranu v opuštěné horské chatě - psali jsme ZDE

"Jak si asi dovedete představit, byl uplynulý měsíc velmi trýznivý pro mne, mou rodinu i rodinu mého partnera,“ uvedla unavená žena. Tělo jejího přítele Ondřeje už bylo nalezeno. Čeká se jen na formální identifikaci.

Češka uvedla, že po tragické nehodě prožila tři noci pod širým nebem. Pak se hlubokým sněhem vydala k horské chatě. Tam čekala celý měsíc na záchranu. Pavlína tvrdí, že byla vyčerpaná a měla omrzlé nohy.

V rozhovoru s novináři uvedla, že cestu v horách podcenili. Nikomu s Ondrou neřekli, kam jdou. Ondřej prý na cestě zakopl a umřel. Pavlíně se při rozhovoru s novináři zasekával hlas, pak začala plakat.

Slovo si tedy vzala česká konzulka Vlaďka Kennett. "Ondřej uklouzl, nebo oba uklouzli a on spadl. Uvízl mezi skálou a nějakými větvemi. Pavlína sklouzla za ním, ale nebyla schopná mu pomoci," sdělila na provizorní tiskovce česká konzulka.

Související články

Další články