Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Porota SuperStar zírala: Fotografie v plavkách je dostala do kolen!

Už v sobotu večer budou mít diváci televize Nova možnost sledovat čtvrtý díl castingů pěvecké show SuperStar 2018. Předvést svůj talent občas přicházejí i velmi originální soutěžící. Porota je ale neúprosná, a aby se dostali dál, musejí přejít právě přes ni.

Jednou z originálních soutěžících je i sedmadvacetiletá Kristina, která pochází ze Žiliny. Kristina pracuje v hasičském a záchranném sboru. Svoji práci velmi miluje a bere ji jako poslání, nicméně její velkou touhou je uspět i ve světě showbyznysu. „Věřím tomu, že jsem v něčem jiná, specifická. Žiju hudbou a můžu přinést do hudební sféry nový vítr,“ prozradila Kristina.

Na castingu v Praze šokovala celou porotu, a to ještě nezačala zpívat. V přihlášce totiž stálo, že má poslat i fotografii celé postavy. Kristina se toho nebála a poslala rovnou fotografii v plavkách. Brala to jako samozřejmost. Zaujme porotu i svým zpěvem? SuperStar 2018 už v sobotu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články