Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Studentka si vzala na přednášku dcerku! Reakce profesora vás opravdu dojme!

Třiatřicetiletá Katy Humhrey vzala svou čtyřměsíční dceru Millie na přednášku. Reakce profesora nezaskočila jen ji, ale i ostatní spolužáky. Profesor Darryn Willoughby s holčičkou v náručí odpřednášel celých 55 minut.

Někdy se prostě stane, že vám vypadne hlídání, a vy pak musíte vzít dítě s sebou i na místa, na která byste je normálně nebrali. Přesně to se stalo třiatřicetileté Katy Humphrey, která stále studuje na univerzitě Baylór. Chůva Katy na poslední chvíli zrušila hlídání, a tak jí nezbylo nic jiného než vzít holčičku s sebou do školy.

Katy se strachovala, aby malá Millie nerušila ostatní studenty na přednášce a neplakala. Bohužel se obavy maminky naplnily a malé princezně se na přednášce vůbec nelíbilo. Zajímá vás, jak se zachoval profesor? Svou studentku neposlal pryč z přednášky, ale vzal si Millie do náruče.

Ta se okamžitě uklidnila a v náručí profesora se cítila opravdu spokojeně. Profesor tedy odpřednášel celých 55 minut s miminkem v ruce a maminka tak nepřišla o přednášku. Profesor svou reakcí dostal nejen maminku, ale i ostatní studenty.

Související články

Další články