Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Video: Strašlivé ruské bouračky, které nakonec dopadly dobře. Tohle musíte vidět!

Zdroj: YouTube.com

Představte si, že vycházíte ze supermarketu, v každé ruce nesete jednu tašku s nákupem a najednou kolem vás proletí osobní auto. Nebo sedíte na zastávce MHD, čtete si noviny… a v následující vteřině celou zastávku smete nepozorný řidič. Na našich silnicích jsou naštěstí podobné úkazy poměrně vzácné, ale v Rusku? To už je jiná…

Rusko je mimo jiné známé jako země vodky, ve které v důsledku nadměrného požívání alkoholických nápojů každý rok zemře několik set tisíc lidí. Nemělo by nás tak překvapit, že řídit pod vlivem zde zakázali teprve před několika lety (do té doby jste mohli mít v krvi 0,3 promile). Počet závažných dopravních nehod však i přesto neustále roste, přičemž většinu z nich mají na svědomí právě opilci.

Zlé jazyky tvrdí, že do Ruska se autem vydávají jen jedinci se silnými sebevražednými sklony nebo s absolutně nevyvinutým pudem sebezáchovy. A po zhlédnutí tohoto videa nemůžeme jinak než dát jim za pravdu. Nebojte, nejedná se o žádné drastické záběry mrtvých těl – ač je to s velkým podivem, při těchto bouračkách nikdo o život nepřišel.

Zažili jste někdy něco podobného? Neváhejte a podělte se s námi o svou zkušenost v komentářích.

Související články

Další články