Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Video: Starší bratr bojoval se psem o život své malé sestry. Zachoval se jako opravdový hrdina!

Zdroj: youtube.com

Video, ze kterého musí každého rodiče mrazit

Záběry ukazují, jak si desetiletý chlapec v poklidu hraje se svojí jeden a půl roku starou sestrou na zahradě za domem. Zároveň tam sedí paní se psem.

Vlčák z ničeho nic popadne holčičku a začne s ní smýkat po zahradě. Její bratr se zachová hrdinsky a bojuje o sestru za každou cenu.

"Byla jsem v koupelně, když jsem uslyšela Kashishe (chlapec, pozn. red.) křičet. Okamžitě jsem šla na balkon naší ložnice v 11. patře a uviděla jsem psa, jak táhne naši malou holčičku, a Kashishe, který ji držel a volal o pomoc," řekla matka dětí.

"Byla to nejstrašnější chvíle mého života. Běžela jsem ven, ale výtah nefungoval. Vrátila jsem se na balkon a začala volat o pomoc," pokračovala. "Trvalo to několik minut, ale pak vyběhli sousedé, Kashishovi se podařilo zachránit naši malou Kanchi. Jsem na svého chlapce nesmírně hrdá," řekla paní Dhanani.

Chlapec po útoku přiznal, že se psy už asi nebude nikdy kamarád

„Já nevím, proč pes najednou zaútočil na Kanchi. Nerušili jsme ho. Hráli jsme si sami, ale vlčák najednou vyskočil na Kanchi a táhl ji pryč. Chytil jsem ji za paže a snažil se ji zachránit. Jsem vděčný Bohu, že je v pořádku. Miluji ji natolik, že bych udělal cokoliv, abych ji ochránil," řekl chlapec, který se zachoval jako opravdový hrdina a o svoji sestru tvrdě bojoval.

Holčička naštěstí nebyla zraněna a chlapec má jen několik podlitin a odřenin na rukou.

Psa poslali majitelé ke svému příbuznému mimo město.

Související články

Další články