Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Starostlivá maminka nastražila na tatínka kameru. Ten jí vytřel zrak!

A tady už se uklání mamince. Její kameru objevili a maminku prokoukli.
Zdroj: repro youtube
+ Další fotografie
Tento tatínek to úzkostlivé mamince pořádně natřel! Žena měla obavy, jak její muž zvládá péči o dcerku, a rozhodla se k neobvyklému kroku. Na manžela nasadila špióna. Do rohu obývacího pokoje nastavila kamerku, která měla mapovat průběh dne u nich doma. Když se po příchodu domů na záznam podívala, nevěřila vlastním očím!

Všechny ženy mají pocit, že jejich partneři nejsou schopní postarat se o dítě jako ony. Spousta tatínků je však důkazem, že dokáží být mnohem vynalézavější než maminky. To, jak někteří během hlídání baví své děti, je úchvatné! Několik z nich se tak stalo hvězdami internetu.

Péče o dítě přece není žádná věda. Stačí jen trocha kreativity a potomek se baví jako nikdy.

Tatínek z videa opravdu zabodoval. Tohle jeho žena nečekala! Se svou čtyřletou dcerkou si střihli naprosto dokonalou kopii taneční choreografie k písničce Chandelier on Dancing with the Stars od populární zpěvačky Sii. Rozjeli to jako opravdoví profíci. Pro holčičku je tak tatínek hrdinou.

Tanec jim šel na výbornou a dokonce měli stejné kostýmy. Z této malé princezny tak možná jednou vyroste profesionální tanečnice nebo zpěvačka. Už teď má díky svému tatínkovi slušné základy.

Maminka ale zapomněla, že by měla kameru nějak šikovně ukrýt, a tak na ni po tanci otec s dcerkou přišli. Samozřejmě, že jí to vůbec nemají za zlé. Alespoň se přesvědčila, že se muž o jejich holčičku stará ukázkově.

Související články

Další články