Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO Stařenka (92) žila dlouhé roky ve zvířecí kleci a spala na dřevě. Kdo ji týral?

Prababička (92) z malé vesničky v oblasti Kuang-si v Číně si musela prožít doslova peklo. Její syn a snacha ji drželi roky zavřenou ve zvířecí kleci a týrali ji. Spala na kuse dřeva na zemi a najíst dostávala jen občas. Policisté ženu z jejího utrpení vysvobodili, bylo to ale na poslední chvíli.

Stařenka (92) z malé vesničky Kuand-si v Číně byla vězněna několik let ve zvířecí kleci v nelidských podmínkách. Zatím není jasné, proč syn se snachou ženu týrali a drželi zavřenou ve zvířecí kleci. Když na vše přišli sousedi, nahlásili to policistům, kteří ženu vysvobodili.

Prababička byla v zuboženém stavu. Byla vyhublá na kost a neměla moc síly. Žila v nelidských podmínkách, spala na dřevě na zemi a nedostávala skoro najíst. Klec byla velká jen 10 metrů čtverečních, takže se v ní žena nemohla moc hýbat.

Syn a snacha skončili ve vězení. Vymlouvají se na to, že jim žena odmlouvala a neposlouchala je, takže byli nuceni ji zavřít. Stařenka je v nemocnici, ale mimo ohrožení života.

Související články

Další články